Welkom in het gastenboek van Reinier van der Sandt !

Compact maar effectief en leuk !

Sat Aug 30 12:20:33 2014

Naam: Nolly Jochems

E-Mail: fam.jochems@home.nl
goede middag is het nog mogelijk m bij u bladmuziek met pianobegeleiding te bestellen ik kan geen lijst meer op uw pagina vinden
ge Nolly

Wed Jul 29 01:59:56 2015

Naam: Parker

E-Mail: parker@hotmail.com
Interessant !

Sat Nov 7 10:51:57 2015

Naam: Elise Rafdam

E-Mail: elise@rafdam.com
You have a wonderful skill ! Thank you for so much opennes in your teaching!

Mon Dec 14 00:30:46 2015

Naam: Kayne

E-Mail:


Sat Dec 26 17:32:50 2015

Naam: Darger

E-Mail: darger@isuseful.com
Nice ! You seem to be an outstanding teacher !

Sun Oct 9 19:24:50 2016

Naam: Wanda Lusthof

E-Mail: wlhof@gmail.com
Fijne site !

Sat Dec 17 17:23:01 2016

Naam: Brenna van Dalfshoorn

E-Mail: brenna@gmail.com
Fijne site Reinier ! Je bent een kanjer ! En zo'n leuke site ! Vroeger schreef je de horoscoop voor me, kun je dat weer doen? Ik betaal je hoor ! Doei ! Brenna

Wed Jan 18 02:25:30 2017

Naam: Artie Konstantijn

E-Mail: artie@live.nl
Hele mooie site dit ! Leuk joh ! Veel te doen en te beleven !

Thu Feb 9 03:28:37 2017

Naam: Art Numan

E-Mail: bompie@numan.nl
Ja, ik zie het allemaal, en ik denk, die man, daar wel ik wel les van !

Tue Feb 28 16:51:45 2017

Naam: Constantijn Egbers

E-Mail: cegbers@hotmail.com
Meneer, waar kan ik u bereiken ? Ik wilde graag les van u, groetjes Con.

Fri Mar 31 03:03:20 2017

Naam: Wanda Blurr

E-Mail: wandablurr@hotmail.com
I like your simple site, it is so... nice !

Mon Jun 19 13:57:31 2017

Naam: Bart van Vondst

E-Mail: bart@hotmail.com
Knappe improvisatie !

Thu Aug 3 02:22:22 2017

Naam: Annelies Wigberts

E-Mail: an.wig@berts.nl
Hoi, geef je nog steeds pianoles ? Kennissen van ons hadden zo'n goede ervaring met je... groetjes, Annelies

Sun Sep 17 23:41:02 2017

Naam: Deborah Stultjens

E-Mail: dst@planet.nl
Mijnheer van der Sandt, zijn uw lessen duur ? Ik zoek een goede maar goedkope leraar, vriendelijke groetjes Deborah Stultjens

Mon Oct 16 16:01:26 2017

Naam: Randar Volkop

E-Mail:
Hallo Reinier, ik zoek een goede pianoleraar, kunt u contact met mij opnemen ?

Mon Oct 16 16:01:52 2017

Naam: Randar Volkop

E-Mail: randar@volkop.nl
Bedankt !

Voeg entry toe:

Naam:
E-Mail:
Tekst: